Pigus būdas rasti darbuotoją, bet tik kantriems

Publikuota: 2017-01-10
Lina Baltrukėnė, UAB „Boutique Travel“ kelionių dizainerė: „Praktika leido ne tik susipažinti su darbo specifika, bet ir pamatyti, kokios vertybės įmonėje. Man jos patiko, tad likau čia dirbti.“
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Lina Baltrukėnė, UAB „Boutique Travel“ kelionių dizainerė: „Praktika leido ne tik susipažinti su darbo specifika, bet ir pamatyti, kokios vertybės įmonėje. Man jos patiko, tad likau čia dirbti.“ Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Nors dažniausiai praktikantus kviečia stambios įmonės, tačiau ir smulkusis verslas jau suvokia, kad tai puiki proga užsiauginti darbuotoją. Bet tik tada, jei su juo bus kantriai dirbama.

Darbo pasiūlos portalai mirgėte mirga pasiūlymais studentams atlikti įmonėje praktiką. Didžioji dalis ieškančiųjų praktikantų – tarptautinės įmonės, kurioms apie naudą studentams suteikti praktinių žinių aiškinti nereikia. Tačiau smulkieji irgi vis d ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau