Norite gero pardavėjo? Paleiskite jį

Publikuota: 2017-01-09
Vaida Girdauskaitė-Rutkauskienė, krautuvėlės „Cup Cake direktorė: „Kuo daugiau pardavėjoms suteiki laisvės, tuo labiau jos jaučiasi krautuvėlės šeimininkėmis.“
IndrĖs Sesartės (VŽ) nuotr.
Vaida Girdauskaitė-Rutkauskienė, krautuvėlės „Cup Cake direktorė: „Kuo daugiau pardavėjoms suteiki laisvės, tuo labiau jos jaučiasi krautuvėlės šeimininkėmis.“ IndrĖs Sesartės (VŽ) nuotr.

Geras pardavėjas tampa puikiu ryšininku tarp smulkiojo verslo savininko ir kliento, o prastas verslą gali ir pribaigti. Todėl ypač svarbu ne tik tinkamai darbuotoją atsirinkti, bet ir jį motyvuoti bei pasiekti, kad žmogų dirbti kaip sau skatintų ne tik atlyginimas.

Kuo mažesnė įmonė, tuo reikšmingesnis kiekvieno jos darbuotojo indėlis. Tai labai aktualu ypač smulkiajam verslui, kai dažnai ir gamintojas, ir tiekėjas, ir vairuotojas, ir pardavėjas, ir direktorius yra vienas žmogus – verslo įkūrėjas. Iš pradžių „ž ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau