Vadovauti sugeba kad ir iš automobilio

Publikuota: 2017-01-03
Loreta Ilekienė, Panevėžio UAB R.V.L., valdančios odontologijos klinikas Vilniuje ir Panevėžyje, direktorė: „Koordinuoti veiklą lengviau, kai versle dirba šeimos nariai.“
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Loreta Ilekienė, Panevėžio UAB R.V.L., valdančios odontologijos klinikas Vilniuje ir Panevėžyje, direktorė: „Koordinuoti veiklą lengviau, kai versle dirba šeimos nariai.“ Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Nors sostinė vilioja daugelį smulkiųjų verslininkų, nes čia ir klientų daugiau, ir jie turtingesni negu kituose regionuose, įmonių patirtis rodo, kad dažnai užtenka Vilniuje atidaryti parduotuvę ar filialą, o vadovauti verslui galima kad ir iš Lietuvos pakraščio.

Regionų verslininkai pavydžiai kalba apie tuos, kurie dirba Vilniuje, nes čia kur kas daugiau galimybių nei likusioje Lietuvoje. Vis dėlto ne kiekvienas ryžtasi dėl verslo keltis į sostinę. Juolab kad šiais laikais vadovauti verslui galima iš bet kur ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau