Mokymai: kaip pasirinkti tinkamiausią konsultantą

Publikuota: 2017-01-03
Gražina Bartkevičienė, UAB „Mažeikių Varduva“ direktorė ir Mažeikių verslininkų asociacijos prezidentė: „Jei ieškome naujų konsultantų, pasirenkame rekomendacijų apie juos, be to, pasižiūrime, kam ir kokius mokymus jie yra vedę.“
Juditos grigelytės (VŽ) nuotr.
Gražina Bartkevičienė, UAB „Mažeikių Varduva“ direktorė ir Mažeikių verslininkų asociacijos prezidentė: „Jei ieškome naujų konsultantų, pasirenkame rekomendacijų apie juos, be to, pasižiūrime, kam ir kokius mokymus jie yra vedę.“ Juditos grigelytės (VŽ) nuotr.

Esant didžiulei mokymo pasiūlai, greitai galima pasiklysti ir pasirinkti arba ne tuos mokymus, kurie yra aktualiausi, arba ne tuos konsultantus, kurie aiškiausiai geba perteikti žinias. Išeitis – įsiklausyti į darbuotojų poreikius ir susirinkti rekomendacijas apie mokymų teikėjus.

Šiais laikais, kai vyksta kova dėl kiekvieno gero specialisto, mokymai tampa viena iš motyvacijos priemonių, padedančių išlaikyti darbuotojus. Ramunė Petkūnienė, Utenos UAB „Sporto gama“ bendraturtė, kelis dešimtmečius kartu su vyru plėtojanti preky ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau