Neatiduokime liūto dalies tiekėjams

Publikuota: 2017-01-02
Merkys Saukevičius, UAB „Pirkimų sprendimai“ direktorius: „Svarbu lyginti obuolius su obuoliais, o ne su kriaušėmis ar persikais. Tai reiškia, kad lyginami pasiūlymai turi būti tos pačios kategorijos.“
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Merkys Saukevičius, UAB „Pirkimų sprendimai“ direktorius: „Svarbu lyginti obuolius su obuoliais, o ne su kriaušėmis ar persikais. Tai reiškia, kad lyginami pasiūlymai turi būti tos pačios kategorijos.“ Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Paprastai išlaidos tiekėjams sudaro du trečdalius, kartais – net iki 90% įmonės apyvartos. Šią sumą galima sumažinti, jei pirkimas bus atliekamas pagal aiškias taisykles.

„Yra skirtumas – ar kiekvienas gręžiamės savo eketę ir bandome ištraukti žuvelę, ar visi kartu užmetame tinklus. Kada laimikis būtų didesnis, aiškinti nereikia“, – šypteli Merkys Saukevičius, UAB „Pirkimų sprendimai“ direktorius. Taigi pirkimo proces ...

svg

VŽ premium

Nuo 19.06 Eur / mėn.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau