Būdas rastis sostinės pirkėjams ant kelio

Publikuota: 2016-04-18
Kęstutis Baranauskas, UAB „Alsotana“ direktorius: „Kadangi beveik visas gamybos grandis atliekame patys, tai garantuoja patrauklią kainą.“
JUDITOS GRIGELYTĖS (VŽ) NUOTR.
Kęstutis Baranauskas, UAB „Alsotana“ direktorius: „Kadangi beveik visas gamybos grandis atliekame patys, tai garantuoja patrauklią kainą.“ JUDITOS GRIGELYTĖS (VŽ) NUOTR.

Daugelis baldų gamintojų susiduria su realizavimo problema, nes pagaminti standartinį baldą lengviau, nei parduoti. Alytaus baldžiai rado sprendimą: ne tik pasirinko nestandartinių baldų gamybos kryptį, bet savo pardavimo saloną įrengė ten, kur dažnai lankosi architektai ir dizaineriai.

Išsiaiškinti, ko klientui reikia, baldo kokybė ir jo kaina – trys pagrindiniai dalykai, kuriuos įvardija Kęstutis Baranauskas, UAB „Alsotana“ direktorius. „Mes klientą apšokame tiesiogine žodžio prasme. Mūsų dizaineriai vyksta pas jį į namus ar biurą ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau