Kaip Lietuvai įveikti 4.0 pramonės revoliucijos iššūkius

Publikuota: 2016-10-31
Gintautas Kvietkauskas, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA prezidentas: „Dabar Lietuvos valdininkai mato tik sumaniąją specializaciją. Bet jei su plaktukais eisime į sumaniąją specializaciją, ar ką sumanaus galėsime padaryti?“
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Gintautas Kvietkauskas, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA prezidentas: „Dabar Lietuvos valdininkai mato tik sumaniąją specializaciją. Bet jei su plaktukais eisime į sumaniąją specializaciją, ar ką sumanaus galėsime padaryti?“ Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Artimiausiais metais Lietuvos inžinerinės pramonės metiniai pardavimai galėtų išaugti mažiausiai dar 1,5 mlrd. Eur – iki 4,6 mlrd. Eur, įsitikinęs Gintautas Kvietkauskas, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA prezidentas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas, UAB „Arginta Group“ vadovas. Tam reikia palyginti nedaug: peržiūrėti ES paramos prioritetus ir dalį jos nukreipti įmonių technologiniam atnaujinimui, sutelkčiau bendradarbiauti mokslui ir verslui, sisteminio valdžios požiūrio į ketvirtosios pramonės revoliucijos iššūkius.

Atsirastų nemažai žmonių, kurie sakytų, kad inžinerinės pramonės Lietuvoje nebeturime. Tačiau skaičiai rodo ką kita – pernai šių įmonių apyvarta siekė 3,1 mlrd. Eur. Ar artimiausiais metais galime tikėtis tolesnio inžinerinės pramonės augimo? Inžiner ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau