Ir bulvėms skusti galima panaudoti lazerius

Publikuota: 2016-09-08
Carlosas Lee, Europos fotonikos pramonės konsorciumo generalinis direktorius (kairėje), ir Jensas Biesenbachas, Vokietijos lazerių bendrovės „Dilas“ technologijų vadovas, pabrėžia, kad Lietuva yra stipri lazerių kūrimo srityje ir turi tai išnaudoti.  Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Carlosas Lee, Europos fotonikos pramonės konsorciumo generalinis direktorius (kairėje), ir Jensas Biesenbachas, Vokietijos lazerių bendrovės „Dilas“ technologijų vadovas, pabrėžia, kad Lietuva yra stipri lazerių kūrimo srityje ir turi tai išnaudoti. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Lietuva pasaulyje garsėja aukštos klasės lazerių eksportu, tačiau juos aktyviau turėtų panaudoti ir įvairių sričių vietos įmonės. Tai joms leistų optimizuoti procesus ir sukurti dar didesnę pridėtinę vertę.

Carlosas Lee, Europos fotonikos pramonės konsorciumo generalinis direktorius, kalba, kad fotonika (šviesos panaudojimas) yra vis plačiau pritaikoma ir tai suteikia daug galimybių toms valstybėms, kurios turi stiprių lazerių gamintojų. „Fotonika neabe ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

http://www.vz.lt
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau