Apgyvendinimo paslaugos

Publikuota: 2015-11-25
Atnaujinta 2017-11-21 10:41

infogr.am::geriausiai_vertinami_pasaulio_viesbuciai

infogr.am::infogram_0_lietuvos_apgyvendinimo_istaigose_apsistoje_turistai

infogr.am::infogram_0_viesbuciu_uzimtumas

infogr.am::infogram_0_apgyvendinimo_paslaugomis_ii_ketvirti_naudojosi

infogr.am::infogram_0_internetas_viesbuciu_tinklai

infogr.am::infogram_0_internetas_viesbuciuose

infogr.am::infogram_0_apgyvendinimo_istaigu_pajamos

infogr.am::viesbuciai_su_wi_fi

infogr.am::infogram_0_viesbuciu_su_geriausiu_wifi_top20

[infogram id="5e7c4e17-3aec-4c3b-bb6d-7ba2a7898d1d" prefix="YwY" format="interactive" title="Paslaugos:: TOP20 viešbučių pagal pajamas"]

[infogram id="719c0cf8-a28b-4bed-b964-09648988a41b" prefix="9Io" format="interactive" title="Paslaugos: Vertingiausi pasaulyje viešbučių prekių ženklai 2016–2017 m."]

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:















Svarbiausios dienos naujienos trumpai:



 

10 didžiausių prekybos bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Palink, UAB632.49911.3877.398
Sanitex, UAB480.50815.8031.147
Rivona, UAB384.0432.0461.025
Norfos mažmena, UAB409.9219.1513.332
MAXIMA LT, UAB1.503.41563.65516.571
Rimi Lietuva, UAB313.5461.7803.409
Eurovaistinė, UAB206.2667221.539
ACC Distribution, UAB180.158288130
Kesko Senukai Lithuania, UAB351.69320.3483.767
EVD, UAB176.3937.132125
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.
Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
1 UAB „Sominis technology“ 4.149,7% Vilniaus
2 UAB „Topo grupė“ 3.107,8% Kauno
8 UAB „Aneroidas“ 1.240,4% Vilniaus
9 UAB „Garden paradise“ 1.146,0% Vilniaus
12 UAB „Metruna“ 1.083,6% Klaipėdos

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau