Investuotojai jau šluoja ir B klasės turtą

Publikuota: 2016-02-18
„Ober-Haus“ skaičiavimu, nebaltiško ir neskandinaviško kapitalo dalis Lietuvoje pernai sudarė 34% visų investicijų, o Latvijoje ir Estijoje – daugiau nei pusę, atitinkamai 53% ir 54%.  Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
„Ober-Haus“ skaičiavimu, nebaltiško ir neskandinaviško kapitalo dalis Lietuvoje pernai sudarė 34% visų investicijų, o Latvijoje ir Estijoje – daugiau nei pusę, atitinkamai 53% ir 54%. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Autorius „Verslo žinios“

Praėjusiais metais investicijos į komercinį nekilnojamąjį turtą (NT) Baltijos šalyse augo 70%. Aukščiausios klasės turto pasiūla išseko, todėl dabar palankus metas parduoti B klasės turtą, kuris prieš kelerius metus buvo nelikvidus.

Pernai trijose Baltijos valstybėse už 694 mln. Eur buvo perleisti 58 komercinio turto objektai, skelbia NT paslaugų bendrovė „Ober-Haus“. Čia skaičiuojamos investicijos į prekybos, biurų bei sandėliavimo ir pramoninės paskirties objektus, kai sandori ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau