Startuoliams siūlo gamybinę bazę, mainais akcijų nereikalauja

Publikuota: 2016-08-21
Remigijus Baltrušaitis, inžinerinių ir technologinių sprendimų grupės “Axis Industries” generalinis direktorius:
„Nesiekiame tapti idėjų pirkliais ar verslo angelais – norime būti stabiliais partneriais, platforma startuolių inžinerinei idėjai įgyvendinti. O produkto realizacija rūpintųsi jau pats autorius.“
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Remigijus Baltrušaitis, inžinerinių ir technologinių sprendimų grupės “Axis Industries” generalinis direktorius: „Nesiekiame tapti idėjų pirkliais ar verslo angelais – norime būti stabiliais partneriais, platforma startuolių inžinerinei idėjai įgyvendinti. O produkto realizacija rūpintųsi jau pats autorius.“ Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Autorius „Verslo žinios“

„Axis Industries” gerą idėją turintiems startuoliams siūlo alternatyvų bendradarbiavimo modelį: bendrovė pasirengusi jiems sukonstruoti gaminį ir pagaminti pirmąją jo partiją, tikėdamasi, kad prasidėjus komercinei produkto gamybai, partneris gamintoju pasirinks būtent „Axis Industries”. Pretenzijų į startuolio akcijas ar jo idėją įmonė sako neturinti.

„Lietuvos startuoliai, mokslininkai, inžinieriai turi įdomių pramoninių idėjų, bet dauguma neturi galimybių sumatytą produktą pagaminti. „Axis industries“ jiems siūlo visas konstravimo ir bandomosios gamybos paslaugas, nereikšdama pretenzijų į pačią ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau