Sužavėjo lietuvių išradimas saulės energetikos srityje

Publikuota: 2016-03-10
Prof. Vytautas Getautis kartu su Kauno technologijos universiteto bei Šveicarijos mokslininkais sukūrė medžiagą naujos kartos saulės elementams.  Vladimiro ivanovo (VŽ) nuotr.
Prof. Vytautas Getautis kartu su Kauno technologijos universiteto bei Šveicarijos mokslininkais sukūrė medžiagą naujos kartos saulės elementams. Vladimiro ivanovo (VŽ) nuotr.
„Verslo žinios“

Dažnai girdime apie Lietuvos fizikų laimėjimus, bet ir šalies chemikai taip pat turi kuo pasigirti. Lietuvos mokslininko Vytauto Getaučio vadovaujamos grupės susintetinta medžiaga naujos kartos saulės elementams sulaukė staigaus tiek pasaulio mokslininkų, tiek verslininkų dėmesio.

Kauno technologijos universitete (KTU) dirbantis p. Getautis kartu su savo komanda bei fizikų grupe iš Šveicarijos federalinio technologijos instituto Lozanoje plėtoja naujos kartos saulės elementus. Tai yra hibridines saulės baterijų celes, turinčia ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau