Grūdų supirkimo kainos Lietuvoje

Preliminarios grūdų supirkėjų Lietuvoje siūlomos kainos (Eur/t). Atnaujinta: 2017 09 15 11:25.
SupirkėjasE1234
SupirkėjasE1234
Agerona148140135129120
Agrimos grūdai153144134129116
Agrochema151143137125120
Agrorodeo148141133127116
Amilina155150146140131
Arin Berd156146137133128
Baltic Agro148141134124114
Kauno Grūdai147144137130125
Litagra147139131126115
Malsena plius148143134125120
Robusta158150142135130
Rokiškio aliejinė
UAB Asuma145138129122114
Vičiūnų Grupė155150140130125
Zujų paukštynas155150140130125
AgroBirža148145142134
Šaltinis: AgroBirža.

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau