Pieno rinka

Publikuota: 2015-10-28

infogr.am::agroverslas_pieno_gamyba_pasaulye

infogr.am::cbc543db-ae7e-4088-b06d-8a38814f6dbe

infogr.am::infogram_0_pieno_supirkimas

infogr.am::infogram_0_pieno_supirkimo_kainos_imonese0

infogr.am::es_pieno_rinkos_prognozes

infogr.am::infogram_0_pieno_supirkimo_kainos_es8

infogr.am::infogram_0_pieno_vartojimas

infogr.am::infogram_0_prekyba_pieno_produktais

infogr.am::infogram_0_pasaulines_pieno_kainos

infogr.am::infogram_0_pieno_bendroji_marza

infogr.am::infogram_0_vidutines_pieno_kainos_2012_2015

infogr.am::infogram_0_pieno_produktu_gamyba

infogr.am::infogram_0_ledu_gamyba-80347

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą AGROVERSLO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:















Svarbiausios dienos naujienos trumpai:



 
Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
26 Kooperatyvas „Lietuviški javai“ 784,3% Kauno
38 UAB „Juodoji audinė“ 646,5% Kauno
215 UAB „Auminga“ 256,4% Marijampolės
242 KB „Baltoji plunksnelė“ 244,3% Kauno
365 UAB „Gerilita“ 190,3% Klaipėdos
Žaliavų kainos
PavadinimasKiekisKainaPokytis, %
Kviečiai (Euronext)Eur/t166,50-0,45
Rapsai (Euronext)Eur/t361,250,00
Kukurūzai (Euronext)Eur/t166,25-0,30
Kviečiai (JAV)USD/bu.431,50-0,63
Kukurūzai (JAV)USD/bu.373,25-0,47
Sojos pupelės (JAV)USD/bu.954,50-0,18
Sojos rupiniai (JAV)USD/bu.307,30-0,16
Sojų aliejus (JAV)USD/bu.32,79-0,46
Atnaujinta: 2017-05-23 22:30. Šaltinis: Bloomberg
Žaliavų kainos
PavadinimasKiekisKainaPokytis, %
Skerdenos (JAV)USD/100lb.123,25-0,54
Veršeliai (JAV)USD/100lb.144,20-0,03
Kiaulienos korpusai (JAV)USD/100lb.79,680,00
Atnaujinta: 2017-05-23 22:30. Šaltinis: Bloomberg
Žaliavų kainos
PavadinimasKiekisKainaPokytis, %
Cukrus (ICE)USD/t461,50-1,16
Kava Arabica (ICE)USD/100lb.130,25-0,27
Kava Robusta (ICE)USD/100lb.1.916,001,11
Kakava (ICE)USD/100lb.1.557,00-0,57
Atnaujinta: 2017-05-23 22:30. Šaltinis: Bloomberg

10 didžiausių agroverslo bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Agrochema, UAB146.3763.451179
Pieno žvaigždės, AB163.7903.187305
Kauno grūdai, AB316.3229.508726
Agrokoncerno grūdai, UAB193.5031.03676
Amilina, AB 138.355-4.087433
Linas Agro, AB427.3845.322124
Rokiškio sūris, AB grupė 172.5753.2841.028
Žemaitijos pienas, AB144.2733.3661.201
Scandagra, UAB121.4131.73181
Agrorodeo, UAB306.3741.85030
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

http://www.vz.lt
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau