KOMAA gretas papildė du nauji nariai

Publikuota: 2017-06-15
komaa.lt tinklapio nuotr.
komaa.lt tinklapio nuotr.

Lietuvos komunikacijos agentūrų asociacijos KOMAA gretas papildė du nauji nariai - kūrybinė reklamos agentūra „Clinic 212” ir skaitmeninė agentūra „digitouch!’’.

Pasak Jolantos Pupkevičienės „Clinic 212“ partnerės, agentūra visuomet siekė būti aktyvi reklamos rinkos dalyvė, vykdyti socialiai atsakingą veiklą. „Šiandien matome, kad tai įgyvendinti efektyviausia kartu su KOMAA. Tikimės, kad bendromis jėgomis inicijuosime reikšmingų pokyčių, keliant kokybės kartelę ir didinant skaidrumą reklamos verslo srityje,” – pranešime spaudai cituojama p. Pupkevičienė.

„digitouch!“ partneris Andrius Kontrimavičius teigia, kad savo prisijungimu siekia sustiprinti skaitmeninių agentūrų sparną asociacijoje. „Norime prisidėti formuojant bendrą kūrybinių industrijų politiką Lietuvoje tam, kad būtų siekiama sukurti daugiau inovatyvių produktų garsinančių Lietuvą pasaulyje ir taip keltume bendrą paslaugų kokybės supratimą ir standartus rinkoje,” – pranešime sako jis. Pranešime rašoma, kad „Clinic 212“ apyvarta 2016 m. viršijo 1 mln. Eur, ir palyginti su ankstesniais, išaugo 44%, šiuo metu agentūroje dirba 19 darbuotojų. Šiemet agentūra įvertinta „Sidabro plaktuku” tarptautiniame reklamos festivalyje „Golden Hammer“ ir „Sidabro strėle” tarptautiniame reklamos festivalyje „Adrenalinas“ už „King&Mouse“ viskio pakuotės sukūrimą bei ypatingąja „Baltąja strėle” už geriausią socialinės reklamos idėją. Tuo tarpu „digitouch!“ apyvarta 2016 m. siekė 0,87 mln. Eur, ir palyginti su ankstesniais išaugo 112,5%. Įmonė 2016 m. įgyvendino projektų 12-oje skirtingų pasaulio šalių ir joje šiuo metu dirba 44 kūrybiniai ir IT specialistai. Šiuo metu KOMAA Lietuvoje vienija 22 komunikacijos, skaitmenines, viešųjų ryšių kūrybines ir žiniasklaidos planavimo paslaugas teikiančias įmones. KOMAA yra festivalio „Adrenalinas“ organizatorė, Lietuvos Reklamos biuro steigėja ir aktyvi jo narė. KOMAA yra Europos komunikacijos agentūrų asociacijos narė (EACA, angl. European Association of Communications Agencies).

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą RINKODAROS savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
71 UAB „Publicum Media“ 492,0% Vilniaus
151 UAB „Lion Communications Vilnius“ 317,5% Vilniaus
155 UAB „Alpha Baltic Vilnius“ 312,3% Vilniaus
303 UAB „Inter Krasta“ 217,7% Vilniaus
347 UAB „Ad Fingers“ 195,3% Vilniaus

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau