Apdovanoti geriausi komunikacijos projektai

Publikuota: 2017-05-05
Laimos Penekaitės nuotr.
Laimos Penekaitės nuotr.

Penktadienio vakarą paskelbti geriausi komunikacijos projektai Baltijos šalyse. Daugiausiai pirmųjų vietų – po dvi – šiemetiniuose „PR Impact Awards 2017“ atiteko Lietuvos reklamos agentūrai „McCann Vilnius“ ir Estijos ryšių su visuomene bendrovei „META Advisory Group“.

Tai dar kartą tik patvirtina besitrinančias ribas tarp ryšių su visuomene ir rinkodaros sričių, – tendenciją, linksniuojamą tiek visose konferencijose, tiek pabrėžiamą ir šiame sektoriuje besidarbuojančių profesionalų. Mat prekių ženklams šiandieniame pasaulyje nebeužtenka atskirų komunikacijos ar reklamos kampanijų, ir vis dažniau šios atskiros biudžeto eilutės sugula į vieną, tapdamos integruotos komunikacijos ir rinkodaros sprendimais.

Iš viso šiemetiniame „PR Impact Awards 2017“ varžėsi 123 komunikacijos projektai, iš jų buvo atrinkti 32 finalininkai, o tarp apdovanojimų lyderių – Lietuvos ir Estijos agentūros. (Iš viso tarp finalininkų buvo 9 Latvijos ir Estijos agentūrų darbai).

infogr.am::pr_impact_awards_2017_nugaletojai

Lina Jakučionienė, Lietuvos Ryšių su visuomene specialistų sąjungos Tarybos pirmininkė, kalbėdama konferencijoje išskyrė 10 svarbiausių aspektų, kurie bus svarbūs komunikacijos bendruomenei per artimiausius kelerius metus.

„Ir viena svarbiausių – įgūdžiai valdant socialines žiniasklaidos kampanijas. Vis reikšmingesniu sėkmės veiksniu šiandien tampa glaudesnė komunikacijos ir verslo strategijų sąsaja, kai vis labiau ekonomiškai pagrįstos komunikacijos, apčiuopiamos vertės tikisi ir mūsų vadovai, akcininkai“, – kalba p. Jakučionienė.

Romualda Stonkutė, Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos Tarybos pirmininkė, pasidžiaugia, kad šiemetiniame konkurse matėme nemenką konkurenciją tarp skirtingų Baltijos šalių agentūrų. „Turime puikią progą pamatyti kolegų darbus, palyginti Baltijos šalių tendencijas, atrasti skirtumus ir aptarti, ką turime bendra“, – kalba p. Stonkutė.

Kasmetinį renginį organizuoja Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga ir Ryšių su visuomene agentūrų asociacija.

FOTOGALERIJA Konferencijos akimirkos. (24 nuotr.)

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą RINKODAROS savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
71 UAB „Publicum Media“ 492,0% Vilniaus
151 UAB „Lion Communications Vilnius“ 317,5% Vilniaus
155 UAB „Alpha Baltic Vilnius“ 312,3% Vilniaus
303 UAB „Inter Krasta“ 217,7% Vilniaus
347 UAB „Ad Fingers“ 195,3% Vilniaus

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau