Prie LRVS vairo – „Ergo“ komunikacijos vadovė

Publikuota: 2016-11-30
Naująją Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos pirmininke po pakartotinių rinkimų tapo Lina Jakučionienė, draudimo bendrovės „Ergo“ korporatyvinės komunikacijos direktorė Baltijos šalyse. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Naująją Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos pirmininke po pakartotinių rinkimų tapo Lina Jakučionienė, draudimo bendrovės „Ergo“ korporatyvinės komunikacijos direktorė Baltijos šalyse. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga (LRVS) po pakartotinių rinkimų išsirinko nauja tarybą ir pirmininkę. Ja tapo Lina Jakučionienė, draudimo bendrovės „Ergo“ korporatyvinės komunikacijos direktorė Baltijos šalyse.

Nuo šio birželio pradžios iki šiol LRVS vadovavo Andrius Kasparavičius, ryšių su visuomene agentūros „Komunikacija ir konsultantai“ direktorius. Jis buvo pakeitęs Orijaną Mašalę, atsistatydinusią iš šių pareigų bei prie sąjungos vairo buvusiai nuo 2012 m. pabaigos.

LRVS iš esmės pakeitė tarybos sudėtį, iš senosios liko tik p. Kasparavičius.

Naujaisiais tarybos nariais dvejų metų kadencijai, be p. Jakučionienės ir p. Kasparavičiaus, išrinkti Ingrida Bartkienė, IT bendrovės „CSC“ Skandinavijos ir Baltijos regiono komunikacijos vadovė, Janina Sabaitė Melnikovienė, AB „Achema“ atstovė ryšiams su visuomene, Agnė Dvarionienė, Valstybės kontrolės komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė, Renata Matkevičienė, Vilniaus universiteto komunikacijos fakulteto prodekanė, docentė, ir Germanas Kavalskis, laisvai samdomas ryšių su visuomene specialistas.

Pasak p. Jakučionienės, mintys, stojus prie LRVS vairo, iš vienos pusės, pakilios – džiugu sulaukus pasitikėjimo ir palaikymo, iš kitos pusės, įpareigojančios, nes bus nemenkas iššūkis išlaikyti tą aukštą kartelę – sąjunga per pastaruosius kelerius metus tikrai tapo matoma, girdima, turinčia gerą reputaciją.

„Mūsų veiklos prioritetai su naująja Taryba yra ir toliau siekti, kad LRVS vienytų ir burtų ryšių su visuomene profesionalus, kad padėtų jiems augti ir tobulėti, kad būtų sukurta erdvė gerosios praktikos sklaidai. Taip pat norisi LRVS labiau integruoti į tarptautinius vandenis, jau dabar agentūrų kurti projektai laimi prestižiniuose konkursuose, tačiau norisi save plačiau parodyti pasauliui“, – VŽ sako p. Jakučionienė.

LRVS tarybą dvejų metų kadencijai renka aąjungos nariai visuotiniame narių susirinkime. Naujai išrinkta taryba darbą pradės nuo 2017 m. sausio 1 d.

Susirinkime taip pat buvo pritarta Kauno filialo steigimui, jo vadove taps p. Sabaitė Melnikovienė.

2000 m. įsteigta LRVS vienija privačiame ir viešajame sektoriuje dirbančius ryšių su visuomene specialistus, siekiančius tobulinti profesinę kompetenciją. Šiuo metu LRVS vienija apie 200 ryšių su visuomene profesionalų visoje Lietuvoje.

FOTOGALERIJA Naujieji LRVS tarybos nariai. (3 nuotr.)

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą RINKODAROS savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
71 UAB „Publicum Media“ 492,0% Vilniaus
151 UAB „Lion Communications Vilnius“ 317,5% Vilniaus
155 UAB „Alpha Baltic Vilnius“ 312,3% Vilniaus
303 UAB „Inter Krasta“ 217,7% Vilniaus
347 UAB „Ad Fingers“ 195,3% Vilniaus

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau