Dėl geriausiųjų vardo „PaRa“ varžosi 23 finalininkai

Publikuota: 2016-05-18
Organizaatorių nuotr.
Organizaatorių nuotr.

Geriausių ryšių su visuomene projektų konkurse „PaRa / Impact Awards 2016“ dėl apdovanojimų varžysis 23 finalininkai, kurie savo darbus pristatys gegužės 20 d. metiniame komunikacijos renginyje.

„Šiais metais į finalą patekusius projektus galėsime išgirsti ir gyvai, o penktadienį vakare paaiškės ir geriausi metų komunikacijos projektai“, – sako Milda Lomsargienė, projektų vertinimo komisijos narė, Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos tarybos narė.

Šiemetiniam konkursui rinkos dalyviai pateikė 50 komunikacijos projektų. 36 paraiškas dalyvauti pateikė ryšių su visuomene agentūros, 5 gautos iš valstybinio sektoriaus ar nepriklausomų nevyriausybinių organizacijų, 9 – iš verslo.

Daugiausia paraiškų pateikta didelio biudžeto integruotos komunikacijos kampanijos kategorijoje – 12. Komunikacija socialiniuose tinkluose sulaukė 8 paraiškų, po 6 pateikta renginių ir socialinės atsakomybės kategorijose. Dar po 4 paraiškas sulaukta didelio biudžeto korporatyvinės komunikacijos ir vidinės komunikacijos kategorijose.

Geriausią socialinės atsakomybės projektą renka VŽ skaitytojai, balsuodami vz.lt portale.

„Faktas, kad daugiausia paraiškų pateikta didelio biudžeto integruotos komunikacijos kampanijos ir socialinių tinklų kategorijose, aiškiai parodo, kokios priemonės šiandien dominuoja“, – kalba p. Lomsargienė.

Daugiausiai paraiškų pateikė ryšių su visuomene agentūros „VRP Hill+Knowlton Strategies“ (13), „INK agency“ (8), „Ad verum“ (4), tris „Idea Prima“, „Autoriai“ (2), po vieną – „VIP communications“, „Integrity PR“ ir „OMConsulting“. 3 paraiškas pateikė ir reklamos agentūra „McCann Vilnius“.

„PaRa / Impact Awards 2016“ organizuoja dvi šalies komunikacijos specialistus vienijančios asociacijos: Lietuvos ryšių su visuomene sąjunga (LRVS) ir Ryšių su visuomene agentūrų asociacija (RSVA), renginio inforacinis partneris šiemet – „Verslo žinios“.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą RINKODAROS savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
71 UAB „Publicum Media“ 492,0% Vilniaus
151 UAB „Lion Communications Vilnius“ 317,5% Vilniaus
155 UAB „Alpha Baltic Vilnius“ 312,3% Vilniaus
303 UAB „Inter Krasta“ 217,7% Vilniaus
347 UAB „Ad Fingers“ 195,3% Vilniaus

Verslo žinių pasiūlymai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau