Atnaujintas „Luminor“ logotipas ir nauji komunikacijos partneriai

Publikuota: 2017-09-15
Rita Naujokaitytė, DNB banko Prekės ženklo ir rinkodaros vadovė. Aušros Barysienės nuotr.
Rita Naujokaitytė, DNB banko Prekės ženklo ir rinkodaros vadovė. Aušros Barysienės nuotr.

Besijungiantys DNB ir „Nordea“ bankai jau pasirinko naujojo prekės ženklo „Luminor“ įvedimo į rinkas komunikacijos ir reklamos partnerius, taip pat šiek tiek atnaujino metų pradžioje pristatytą naujojo prekės ženklo logotipą.

Rita Naujokaitytė, DNB banko Prekės ženklo ir rinkodaros vadovė, patikslina, kad naujieji partneriai pasirinkti ne ilgalaikiam bendradarbiavimui, o „Luminor“ prekės ženklo pristatymo projektui.

Žiniasklaidos planavimo partneriais bus „Inspired UM“, su ja pastaruoju metu Lietuvoje ir dirbo DNB bankas. „Nordea“ žiniasklaidos planavimo partneriai šiuo metu yra „Open Agency“.

„Luminor“ reklamos agentūros konkursas įvedimo kampanijai vyko vasarą, jame dalyvavo agentūros iš visų 3 Baltijos šalių.

„Konkursą laimėjo „DDB Latvia“, jie ir bus įvedimo kampanijos autoriai. Lietuvoje įvedimo projekte mums taip pat gelbės reklamos agentūra „Milk“, – kalba p. Naujokaitytė, pridurdama, kad po įvedimo atskirai dar bus sprendžiama, kas bus „Luminor“ reklamos ir žiniasklaidos partneriai, – kol kas ankstoka apie tai kalbėti.

Kaip VŽ rašė, nors bankų apjungimą buvo planuota pradėti dar antrąjį šių metų ketvirtį, tačiau procesas buvo nukeltas kelis kartus nukeltas, paskutinį sykį – į ketvirtąjį šių metų ketvirtį.

Paklausta apie kampanijos startą, p. Naujokaitytė, teigia, kad kampanijos pradžią skelbti ankstoka – laukiama oficialaus priežiūros institucijų leidimo bankams susijungti.

„Tik gavus leidimą žinosime naujojo prekės ženklo pristatymo datą“, – kalba ji ir pasidalija šiek tiek dar atnaujintu ir jau galutiniu „Luminor“ prekės ženklo logotipu.

VŽ rašė, kad paaiškėjus, kad naujasis bankas vadinsis „Luminor“, internautai atkreipė dėmesį, kad „Luminor“ yra vienos Šveicarijos prabangių laikrodžių gamintojo „Officine Panerai“ laikrodžių serijos pavadinimas. „Luminor“ laikrodžiai yra vieni šio nuo 1860 m. veikiančio gamintojo flagmanų.

Kai kuriems rinkos dalyviams naujasis banko prekės ženklas priminė ir Prancūzijos indų gamintojo „Luminarc“ logotipą su stilizuotu tašku ant „i“ raidės.

„Luminor“ prekės ženklą Lietuvos advokatų kontoros „Sorainen“ atstovai ES intelektualinio turto biuro duomenų bazėje užregistravo šiemet kovo 1 d.

Naujojo prekės ženklo registracijos paraiškos šį pavasarį yra pateiktos ir Valstybiniam patentų biurui Lietuvoje, tačiau registracijos liudijimai dar nėra išduoti.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą RINKODAROS savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
71 UAB „Publicum Media“ 492,0% Vilniaus
151 UAB „Lion Communications Vilnius“ 317,5% Vilniaus
155 UAB „Alpha Baltic Vilnius“ 312,3% Vilniaus
303 UAB „Inter Krasta“ 217,7% Vilniaus
347 UAB „Ad Fingers“ 195,3% Vilniaus

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau