Verslininkų patirtis „Ogmios mieste“: klientų srautą kuria ir konkurentų pasiūla

Publikuota: 2017-05-16
Simas Slabačiauskas, UAB „Septyni mėsainiai“, valdančios restoranus „Drama Burger“, direktorius: „Tendencija kurtis ne tik miesto centre vyrauja ir ateityje, ko gero, stiprės. Senamiestis juk nėra guminis, todėl bando išsiskirti kitos vietos.“ 
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Simas Slabačiauskas, UAB „Septyni mėsainiai“, valdančios restoranus „Drama Burger“, direktorius: „Tendencija kurtis ne tik miesto centre vyrauja ir ateityje, ko gero, stiprės. Senamiestis juk nėra guminis, todėl bando išsiskirti kitos vietos.“ Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Sostinėje, be senamiesčio, kur kavinių, barų ir maisto butikų koncentracija didžiausia, panašių traukos vietų atsiranda ir atokiau nuo miesto centro. Nemažai smulkiųjų susibūrė Naujamiestyje, kiti atsikraustė į Šiaurės miestelį, kuriame esančiame „Ogmios mieste“ susitelkė per 30 maitintojų – restoranų ir krautuvėlių.

Šeimos aikštėje ir kitur Žirmūnų pakraštyje įkurtos prekybos ir pramogų zonos, gausiai lankomos šeimų, nuomininkai kaip didžiausią pranašumą įvardija lankytojų srautą, kurį jau sudaro ne tik gretimų parduotuvių pirkėjai, bet ir aplinkinių mikrorajonų ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau