„Adrenaline“ – ir socialinės reklamos konkursas

Publikuota: 2017-05-10
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Šiemetiniame reklamos ir kūrybiškumo festivalyje „Adrenalinas“ antrus metus iš eilės yra rengiamas socialinės reklamos konkursas.

Šiuo konkursu Lietuvos komunikacijos agentūrų asociacija (KOMAA) ir Lietuvos marketingo asociacija (LiMA), atstovaudamos reklamos kūrėjų bei medijų kanalų industriją, siekia prisidėti prie socialinių visuomenės problemų sprendimo. Šiais metais prie konkurso organizavimo prisideda bei idėją palaiko ir reklamos mokykla „The Atomic Garden Vilnius“, rašoma išplatintame pranešime.

Pasirinktam NVO socialiniam projektui bus sukurta reklamos kampanijos idėja, taip pat bus siekiama surasti rėmėjus profesionaliam kampanijos įgyvendinimui bei transliavimui.

Socialiniam projektui idėjas tarpusavyje varžydamiesi kurs jaunieji reklamos kūrėjai. Socialinis projektas, problematika bei trys geriausios reklaminės kampanijos idėjos bus pristatytos birželio 9 d. „Adrenalino ADfest“ renginio metu, idėjos nugalėtojas paskelbtas vakarinėje apdovanojimų ceremonijoje ir apdovanotas specialia – Baltąja strėle.

Pirmajame konkurso etape Lietuvos nevyriausybinės organizacijos yra kviečiamos teikti projektų paraiškas, iš kurių bus atrinkta viena, kuriai bus kuriamos reklamos idėjos.

Antrajame etape jaunųjų reklamos specialistų komandos pateiks savo sprendimus laimėjusios paraiškos projekto reklaminei kampanijai. Trečiajame konkurso etape organizatoriai, bendradarbiaudami su Lietuvos žiniasklaidos kanalais bei gamybos namais, ieškos galimybių reklamos kampanijos idėją realizuoti ir taip užtikrinti jos sklaidą ir matomumą visuomenėje.

Pernai, pirmą kartą organizuotas Socialinės reklamos konkursas susilaukė ypatingai daug dėmesio. Buvo gauta net 13 santraukų iš nevyriausybinių organizacijų, iš kurių laimėtojais tapo „Lietuvos neįgaliųjų forumas“.

Jiems 12 jaunųjų kūrėjų komandų pateikė savo idėjas, kaip atkreipti visuomenės dėmesį į žmonių su negalia problemas. Šiuo metu yra palaipsniui įgyvendinama laimėjusi idėja „Miestas visiems“, kuria norima pabrėžti, kad negalią sukuria ne žmogaus kūnas, o nepritaikyta miesto infrastruktūra.

Geriausius reklamos darbus šiemetiniam „Adrenalinui“ galima teikti iki gegužės 19 d., o festivalis vyks birželio 9 d.

Viena iš naujovių šiemet – dvigubai sumažinta darbų registracijos kaina. Darbą šiemet KOMAA nariams kainuoja pateikti nuo 30 Eur (be PVM), ne asociacijos nariams – nuo 60 Eur.

FOTOGALERIJA 2016 m. „ADrenalino“ apdovanojimų ceremonija. (26 nuotr.)

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą RINKODAROS savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
71 UAB „Publicum Media“ 492,0% Vilniaus
151 UAB „Lion Communications Vilnius“ 317,5% Vilniaus
155 UAB „Alpha Baltic Vilnius“ 312,3% Vilniaus
303 UAB „Inter Krasta“ 217,7% Vilniaus
347 UAB „Ad Fingers“ 195,3% Vilniaus

Verslo žinių pasiūlymai

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau