„Alibaba“ užsimojo tapti globalizacijos varikliu ir net pakeisti PPO

Publikuota: 2017-08-08
Jackui Ma, „Alibaba“ įkūrėjui ir vadovui, netrūksta ambicingų planų. Jis siekia, kad iki 2036-ųjų bendrovės pajamos viršytų penktos didžiausios pasaulio ekonomikos BVP, o įmonės produktai pakeistų Pasaulio prekybos organizacijos iniciatyvas laisvosios prekybos srityje.
Igorio russako („Sputnik“ / „Scanpix“) nuotr.
Jackui Ma, „Alibaba“ įkūrėjui ir vadovui, netrūksta ambicingų planų. Jis siekia, kad iki 2036-ųjų bendrovės pajamos viršytų penktos didžiausios pasaulio ekonomikos BVP, o įmonės produktai pakeistų Pasaulio prekybos organizacijos iniciatyvas laisvosios prekybos srityje. Igorio russako („Sputnik“ / „Scanpix“) nuotr.
Autorius  

Kinijos internetinės komercijos grupė bando suardyti tarptautinius barjerus prekybai, tačiau tėvynėje susiduria su nuožmia konkurencija.

„Alibaba“ yra įmonė, kuriai patinka įsivaizduoti, kad ji yra atskira valstybė. Jackas Ma, bendrovę įkūręs buvęs anglų kalbos mokytojas, viešumoje elgiasi lyg patyręs diplomatas. Praėjusiais metais Hangdžou, Kinijoje, vykusiame G20 grupės lyderių susi ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau