Gargždiškiai ėmėsi bendro projekto su Vokietijos kompanija

Publikuota: 2017-05-08
Romualdas Mazalas, UAB „Gerduva“ generalinis direktorius ir bendraturtis: „Tapome išrankūs ir renkamės tik tuos gamintojus, su kuriais įdomu dirbti. WMF ženklas virtuvės reikmenų rinkoje žinomas taip pat gerai, kaip „Mercedes“ automobilių pramonėje.“
Bendrovės nuotr.
Romualdas Mazalas, UAB „Gerduva“ generalinis direktorius ir bendraturtis: „Tapome išrankūs ir renkamės tik tuos gamintojus, su kuriais įdomu dirbti. WMF ženklas virtuvės reikmenų rinkoje žinomas taip pat gerai, kaip „Mercedes“ automobilių pramonėje.“ Bendrovės nuotr.

Prieš 25 metus verslą nuo prekybos čekiškais indais pradėję Gargždų verslininkai Romualdas ir Loreta Mazalai sako, kad tada galėjo tik svajoti, jog vieną dieną jų įkurta didmenine ir mažmenine namų apyvokos reikmenų prekyba užsiimanti UAB „Gerduva“ kartu su visame pasaulyje gerai žinoma virtuvės reikmenų gamintoja WMF atidarys bendrą parduotuvę.

Tokia bendra gargždiškių ir vokiečių kompanijos WMF parduotuvė praėjusią savaitę atidaryta Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Ozas“. „Tai naujausias mūsų didelės „Gerduvos“ šeimos narys, su kurio atėjimu įmonės istorijoje verčiame dar vieną naują ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau