Viskas, ko reikia vaikams, parduotuvėje Panevėžyje netilpo – sukūrė jų tinklą

Publikuota: 2017-05-05
Pirmoji 100 kv. m „Vaikučio“ parduotuvė Panevėžyje prieš daugiau kaip dešimtmetį buvo didžiausia vaikų prekių parduotuvė Aukštaitijoje, o dabar ji kartu su centrine būstine, iš kurios valdomos parduotuvės Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose, užima 1.000 kv. m.
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Pirmoji 100 kv. m „Vaikučio“ parduotuvė Panevėžyje prieš daugiau kaip dešimtmetį buvo didžiausia vaikų prekių parduotuvė Aukštaitijoje, o dabar ji kartu su centrine būstine, iš kurios valdomos parduotuvės Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose, užima 1.000 kv. m. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Vaikiškų prekių segmente konkurentu laikyti galima net ledinukų pardavėją, o kai čiulptukų atsiranda ir statybinių medžiagų parduotuvėse, reikia rasti būdų, kaip išsaugoti klientus. Svarbiausia – apgalvoti asortimentą ir užtikrinti patrauklią kainą.

Nuolat augti pavyko Panevėžio UAB „Vaikutis“ – per veiklos istoriją ji pardavė tūkstančius vaikiškų vežimėlių, o automobilinių kėdučių, dviratukų, žaislų, drabužių ir kitų įvairiausių prekių vaikams nė nesuskaičiuotų. Bendrovė pateko į „gazelių“ sąr ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau