Įmonių patirtis: kai bendraturčiais tampa užsakovai

Publikuota: 2017-03-13
Paulius Samoška, „Centric Care Lietuvos“ vadovas: „Po dvejų metų natūraliai kilo klausimas, ką daryti toliau – bendradarbiauti ar tapti akcininkais.“
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Paulius Samoška, „Centric Care Lietuvos“ vadovas: „Po dvejų metų natūraliai kilo klausimas, ką daryti toliau – bendradarbiauti ar tapti akcininkais.“ Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Jei verslas sekasi ir įmonė turi, ką pasiūlyti, nebūtinai reikia atsidurti ant prekystalio ar pirkėjų ieškoti specialiai. Bendraturčių gali atsirasti visai atsitiktinai – akcijų įsigyja ir klientai, kurie jau spėjo įsitikinti partnerių patikimumu ir stiprybėmis.

1938 m. įkurtas Švedijos miškininkystės ir medienos perdirbimo koncernas „Sodra“ pirmą kartą žengė už Skandinavijos ribų ir tiesiai į Panevėžio rajoną, kur prieš penkerius metus įsigijo Norvegijos kapitalo dailylenčių gamintoją bendrovę „Aldrea“ (nuo ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau