Mažmeninė prekyba lapkritį euro zonoje augo 2,3%

Publikuota: 2017-01-07
Pirmosios išpardavimų dienos Italijoje, 2017 m. sausio pradžia. Massimo Paolone („LaPresse“) nuotr.
Pirmosios išpardavimų dienos Italijoje, 2017 m. sausio pradžia. Massimo Paolone („LaPresse“) nuotr.

2016 m. lapkritį, palyginti su 2015 m. tuo pačiu mėnesiu, euro zonoje mažmeninė prekyba augo 2,3%, ES – 3,4%, praneša „Eurostat“. Lapkritį, palyginti su spaliu, fiksuotas 0,4% smukimas.

Euro zonoje didžiausią įtaką augimui padarė 2,9% didėjusi prekyba ne maisto prekėmis, 1,9% – automobilių degalais, taip pat – 1,8% maisto produktais, gėrimais ir tabaku.

ES augimui (+3,4%) didžiausią įtaką padarė 4,7% išaugusi prekyba ne maisto produktais, 2,3% – automobilių degalais ir 2,1% – maisto produktais, gėrimais ir tabaku.

Labiausiai mažmeninės prekybos apimtys augo Liuksemburge (+12,4%), Slovėnijoje (+11,3%), Rumunijoje (+9,5%), smukimas užfiksuotas Belgijoje (-0,2%).

2016 m. lapkritį, palyginti su 2016 m. spaliu, euro zonoje mažmeninė prekyba smuktelėjo 0,4%, ES sumažėjo 0,1%.

infogr.am::804f033c-71a3-4ee7-95fe-c6c385181fdc

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą PREKYBOS savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:















Svarbiausios dienos naujienos trumpai:



 

10 didžiausių prekybos bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Rivona, UAB384.0432.0461.025
Norfos mažmena, UAB409.9219.1513.332
Mineraliniai vandenys, UAB152.5929.698233
MAXIMA LT, UAB1.503.41563.65516.571
Rimi Lietuva, UAB313.5461.7803.409
EUROVAISTINĖ, UAB206.2667221.539
Gintarinė vaistinė, UAB109.7263.621851
Nemuno vaistinė, UAB164.3477.1211.253
ACC Distribution, UAB180.158288130
AVAD Baltic, UAB166.4153.95819
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.
Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
1 UAB „Sominis technology“ 4.149,7% Vilniaus
2 UAB „Topo grupė“ 3.107,8% Kauno
8 UAB „Aneroidas“ 1.240,4% Vilniaus
9 UAB „Garden paradise“ 1.146,0% Vilniaus
12 UAB „Metruna“ 1.083,6% Klaipėdos

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau