Smunkanti „Procter & Gamble“ laimėjo vidinę kovą dėl reformų

Publikuota: 2017-10-12
„Tide“ skalbimo miltelių, kaip ir beveik visų kitų „Procter & Gamble“ produktų, pardavimai pastaraisiais metais pasaulyje smuko.
johno gresso („Reuters“ / „scanpix“) nuotr.
„Tide“ skalbimo miltelių, kaip ir beveik visų kitų „Procter & Gamble“ produktų, pardavimai pastaraisiais metais pasaulyje smuko. johno gresso („Reuters“ / „scanpix“) nuotr.

Jau dešimtmetį rinkos dalį prarandanti didžiausia pasaulyje vartojimo prekių gamintoja „Procter & Gamble“ sulaukė rimto sukrėtimo įmonės viduje. Į kovą dėl įtakos valdyboje įsitraukęs investuotojas, siūlantis esmines pertvarkas, pralaimėjo, tačiau spaudimas sparčiau gerinti rezultatus neišvengiamai augs.

Nelsonas Peltzas, investuotojas aktyvistas, valdantis fondą „Trian Fund Management“, vasarį įsigijo 1,5% bendrovės akcijų už 3,5 mlrd. USD. Netrukus jis ėmė atvirai kovoti, kad patektų į bendrovės valdybą. Apžvalgininkai tai pavadino didžiausia tokio ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau