Valstybė padės eksportuotojams – imasi drausti eksporto kreditus

Publikuota: 2017-09-14
Mantvydas Štareika, „Coface Baltics“ vadovas: „Pagalba reikalinga tada, kai įmonės yra per smulkios pasinaudoti privataus draudiko paslaugomis arba kai privati įmonė nedraudžia eksporto į tam tikrą šalį, kitais atvejais kyla abejonių dėl tokios veiklos legitimumo.“
Juditos grigelytės (VŽ) nuotr.
Mantvydas Štareika, „Coface Baltics“ vadovas: „Pagalba reikalinga tada, kai įmonės yra per smulkios pasinaudoti privataus draudiko paslaugomis arba kai privati įmonė nedraudžia eksporto į tam tikrą šalį, kitais atvejais kyla abejonių dėl tokios veiklos legitimumo.“ Juditos grigelytės (VŽ) nuotr.

Valstybinė UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) nuo kitų metų pradės teikti eksporto kreditų draudimo paslaugą bendrovėms, eksportuojančioms į aukštesnės rizikos ne Europos Sąjungos valstybes.

Ekspertų nuomone, valstybės remiamas draudimo produktas paskatins įmones domėtis įprastu eksporto kreditų draudimu. Kartu nuogąstaujama dėl rizikos, kad eksportuotojams reikalinga paslauga bus teikiama ne tik tose rinkose, kur verslas šiandien nedrau ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau