Interviu su TVF misijos vadovu: reformuokite švietimą, diekite inovacijas

Publikuota: 2017-05-15
Christophas Klingenas, TVF misijos Lietuvoje vadovas: „Išorinė aplinka aiškiai gerėja, o tai teigiamai paveikė šalies eksportą ir pramoninę gamybą. Ir tai yra kokybinis pokytis.“ 
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Christophas Klingenas, TVF misijos Lietuvoje vadovas: „Išorinė aplinka aiškiai gerėja, o tai teigiamai paveikė šalies eksportą ir pramoninę gamybą. Ir tai yra kokybinis pokytis.“ Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Nors ekonominė Lietuvos plėtra atsigauna, ji nebus tvari ilgalaikėje perspektyvoje, jeigu nebus įgyvendintos švietimo reformos, efektyviai skatinamos inovacijos versle panaudojant ES fondų lėšas.

Tai teigia Christophas Klingenas, Tarptautinio valiutos fondo misijos Lietuvoje vadovas „Verslo žinioms“ duotame interviu. Tarptautinis valiutos fondas (TVF) prognozuoja, kad Lietuvos bendrasis vidaus produktas (BVP) šiemet išaugs 3,2% arba 0,4 proc. ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau