Siuva kolekcijas Nigerijos dizainerei

Publikuota: 2017-04-18
Eugenija Galkauskienė, IĮ „Eustilija“ vadovė: „Darbas su pirmąja kolekcija buvo neeilinis – audiniai gauti iš Japonijos, o Lietuvoje pasiūti drabužiai išsiųsti į Nigeriją.“
Algimanto Barzdžiaus nuotr.
Eugenija Galkauskienė, IĮ „Eustilija“ vadovė: „Darbas su pirmąja kolekcija buvo neeilinis – audiniai gauti iš Japonijos, o Lietuvoje pasiūti drabužiai išsiųsti į Nigeriją.“ Algimanto Barzdžiaus nuotr.

Drabužių siuvimo įmonė „Eustilija“ į Nigeriją išsiuntė jau antrąją drabužių kolekciją ir laukia užsakymų gamybai. Brangstant darbo jėgai ir mažmenininkams pradedant dairytis, kur pigiau, sudėtingi dizainerių užsakymai gali tapti pagrindiniu verslu.

„Su nigeriete susipažinome ir pradėjome bendrauti parodoje Londone, kai mergina dar studijavo Anglijoje. Vėliau ji grįžo į Nigeriją, sukūrė drabužių kolekciją ir užsakė mums ją pasiūti. Drabužiai skirti Nigerijos rinkai“, – aiškina Eugenija Galkauski ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau