Gamintojams darbas su tarpininku gali skaudžiai kainuoti

Publikuota: 2017-03-17
Teisininkai stebisi, kad neretai sutartys ruošiamos naudojantis prastos kokybės internete randamais šablonais, – tai vėliau kelia nemažų problemų teismuose.  Juliaus Kalinsko (15min) nuotr.
Teisininkai stebisi, kad neretai sutartys ruošiamos naudojantis prastos kokybės internete randamais šablonais, – tai vėliau kelia nemažų problemų teismuose. Juliaus Kalinsko (15min) nuotr.

Peržiūrint teismų sprendimus akis vis dažniau kliūna už prekybos agentų ieškinių gamybos įmonėms. Teisininkai įspėja: sutartys dėl komercinio atstovavimo būna surašomos neprofesionaliai, o tokių ginčų padariniai neretai skausmingi.

Valdemaras Stančikas, advokatų profesinės bendrijos „Zeta law“ advokatas, neslepia – ginčų dėl komercinio tarpininkavimo neką mažiau nei nesąžiningo konkuravimo bylų. „Tokiems ginčams yra būdingos didelės ieškinių sumos, neretai atsakovams taikomas a ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau