Cementininkai atsigavo po rusiško šalto dušo

Publikuota: 2017-01-23
Artūras Zaremba, AB „Akmenės cementas“ generalinis direktorius:
„Konkurencija tarp cemento gamintojų mūsų regione yra didžiulė – dėl tų pačių pirkėjų kaunasi ir visų gretimų ES šalių, ir Baltarusijos gamyklos.“
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Artūras Zaremba, AB „Akmenės cementas“ generalinis direktorius: „Konkurencija tarp cemento gamintojų mūsų regione yra didžiulė – dėl tų pačių pirkėjų kaunasi ir visų gretimų ES šalių, ir Baltarusijos gamyklos.“ Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Rusijoje pernai įsigaliojęs privalomas cemento sertifikavimas iš šios rinkos išstūmė „Akmenės cementą“, kuris apie 30% pajamų gaudavo iš eksporto į Kaliningrado kraštą, ir kitus ES šalių cemento gamintojus. Tačiau Akmenės bendrovei pavyko sustiprinti pozicijas kitose rinkose, todėl jos apyvarta pernai krito palyginti nedaug.

„Nuo 2016 m. kovo įvedus sertifikavimą nė viena ES bendrovė rimtesnių cemento kiekių įvežti į Rusiją nesugebėjo – sertifikatai faktiškai išduodami tik Rusijos bendrovėms. Netekome kone trečdalio pardavimo masto ir patyrėme lengvą šoką. Teko skubiai i ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau