Mitai apie eksportą: kaip neapsigauti

Publikuota: 2017-01-06
Mantas Zamžickas, VšĮ „Versli Lietuva“ Eksporto departamento vyriausiasis projektų vadovas: „Kruopštus apmąstymas ir loginis veiksmų dėliojimas stabdo pasirengimo eksportui procesą, tačiau jis ir neturi būti karštligiškas.“
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Mantas Zamžickas, VšĮ „Versli Lietuva“ Eksporto departamento vyriausiasis projektų vadovas: „Kruopštus apmąstymas ir loginis veiksmų dėliojimas stabdo pasirengimo eksportui procesą, tačiau jis ir neturi būti karštligiškas.“ Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Vadovai, eksportą sutapatinantys su augančiomis pajamomis ir verslo plėtra, gali skaudžiai nusivilti – jei šiam žingsniui bus prastai pasirengta, eksportas gali atnešti nemenkų nuostolių.

Ekspertai vieningi – eksportas tempia Lietuvos ekonomiką už ausų. Kuo daugiau yra eksportuojančių įmonių, tuo didesnis sukuriamų darbo vietų skaičius, sumokama daugiau mokesčių, verslas stipriau atsistoja ant kojų. Teigiama, kad eksportuoti gali kiek ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

http://www.vz.lt
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau