Laivų pardavėjai keičia prekės ženklą ir investuoja į naują saloną

Publikuota: 2017-09-11
Jevgenijus Sakovskis, UAB „Laivo sandėlis“ plėtros vadovas, sako, kad laivų remonto veiklai LEZ teritorija tinka puikiai, tačiau pardavimų salonui pramoninė miesto zona nėra patraukli, todėl nuspręsta 2 mln. Eur investuoti į naujo pramoginių laivų pardavimo salono ir priežiūros centro statybą Klaipėdoje.
Bendrovės nuotr.
Jevgenijus Sakovskis, UAB „Laivo sandėlis“ plėtros vadovas, sako, kad laivų remonto veiklai LEZ teritorija tinka puikiai, tačiau pardavimų salonui pramoninė miesto zona nėra patraukli, todėl nuspręsta 2 mln. Eur investuoti į naujo pramoginių laivų pardavimo salono ir priežiūros centro statybą Klaipėdoje. Bendrovės nuotr.

Pramoginiais laivais, jų detalėmis bei aksesuarais prekiaujanti ir remonto darbus atliekanti UAB „Laivo sandėlis“ investuoja 2 mln. Eur į naujo pramoginių laivų pardavimo salono ir priežiūros centro statybą Klaipėdoje.

Šiuo metu Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) veikianti bendrovė po vienu stogu teikia visą paslaugų paketą – nuo laivo, jo detalių ir aksesuarų pardavimo iki remonto, saugojimo ir pagalbos vandenyje. Jevgenijus Sakovskis, UAB „Laivo sandėl ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau