Atliekamas patikrinimas Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyboje

Publikuota: 2017-05-11
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Teisingumo ministerija atlieka patikrinimą dėl Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos atsakingų darbuotojų veiklos.

Kaip praneša ministerija, šis patikrinimas inicijuotas, gavus nusiskundimų elektroniniu pasitikėjimo paštu.

Sudaryta Teisingumo ministerijos komisija aiškinsis, ar Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos darbuotojai laiku išsiunčia atsakymus piliečiams, ar vykdant ūkinę ir finansinę veiklą laikomasi teisės aktuose nustatytos tvarkos.

Taip pat bus atliktas ir Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos planinis auditas.

„Siekiame, kad į valstybines įstaigas besikreipiantys gyventojai operatyviai gautų jiems reikalingas teisines paslaugas. Tikrindami pasitikėjimo paštu gautą informaciją, naudojamės galimybe gerinti gyventojų aptarnavimą, įvertinti teikiamų paslaugų kokybę ir galimus aplaidaus ar neatsakingo darbo atvejus“, – pranešime cituojama Milda Vainiutė, teisingumo ministrė.

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos įstaigos veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:















Svarbiausios dienos naujienos trumpai:



 

10 didžiausių prekybos bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Rivona, UAB384.0432.0461.025
Norfos mažmena, UAB409.9219.1513.332
Mineraliniai vandenys, UAB152.5929.698233
MAXIMA LT, UAB1.503.41563.65516.571
Rimi Lietuva, UAB313.5461.7803.409
EUROVAISTINĖ, UAB206.2667221.539
Gintarinė vaistinė, UAB109.7263.621851
Nemuno vaistinė, UAB164.3477.1211.253
ACC Distribution, UAB180.158288130
AVAD Baltic, UAB166.4153.95819
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.
Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
1 UAB „Sominis technology“ 4.149,7% Vilniaus
2 UAB „Topo grupė“ 3.107,8% Kauno
8 UAB „Aneroidas“ 1.240,4% Vilniaus
9 UAB „Garden paradise“ 1.146,0% Vilniaus
12 UAB „Metruna“ 1.083,6% Klaipėdos

Verslo žinių pasiūlymai

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau