Paskui valgytojus – į verslo centrus

Publikuota: 2017-05-10
Saulius Šaltenis, UAB „Pietausim.lt“ direktorius ir bendraturtis: „Verslo centro pranašumas – nuolatinis lankytojų srautas, tačiau jis bus, tik jei viską darysi gerai.“
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Saulius Šaltenis, UAB „Pietausim.lt“ direktorius ir bendraturtis: „Verslo centro pranašumas – nuolatinis lankytojų srautas, tačiau jis bus, tik jei viską darysi gerai.“ Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Kylant naujiems, moderniems verslo centrams, juose daugėja ir maitintojų. Pranašumų dirbti tokioje vietoje yra, tačiau taip pat ir trūkumų – dieną klientų srautas iš biurų garantuotas, o štai su vakariniais teks atsisveikinti.

Dienos pietūs, kuriuos anksčiau siūlydavo tik valgyklos, o kitoms maitinimo paslaugas teikiančioms bendrovėms tai buvo tik papildoma veikla, dabar įgavo kur kas didesnę reikšmę. Tokią tendenciją pastebi Saulius Šaltenis, tris pietų restoranus verslo ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau