Regione taikysis į naujus keliautojus – ūkininkus

Publikuota: 2017-03-20
Lina Misiūnienė, Utenoje veikiančios kelionių agentūros „Perliukas“ direktorė ir bendraturtė: „Vilniuje klientai vaikšto po agentūras su lapais, kuriuose, kaip turguje, brauko viešbučių kainas: „Jei pasiūlysi bent kiek pigiau, iš tavęs ir pirksiu.“ Gerai, kad Utenoje tokių derybų dar nėra.“
VLADIMIRO IVANOVO (VŽ) NUOTR.
Lina Misiūnienė, Utenoje veikiančios kelionių agentūros „Perliukas“ direktorė ir bendraturtė: „Vilniuje klientai vaikšto po agentūras su lapais, kuriuose, kaip turguje, brauko viešbučių kainas: „Jei pasiūlysi bent kiek pigiau, iš tavęs ir pirksiu.“ Gerai, kad Utenoje tokių derybų dar nėra.“ VLADIMIRO IVANOVO (VŽ) NUOTR.

Kai keliautojų regionuose nedaugėja, o juose veikia bent po kelias kelionių agentūras, šios arba turi būti kantrios derybininkės, nes klientas gali pasirinkti konkurentą ir dėl 1 euro kainos skirtumo, arba ieškoti naujų klientų ir branginti senuosius.

Utenos rajone per 13 metų gyventojų skaičius susitraukė maždaug 11.000, apskrityje – 50.000, o kelionių agentūrų skaičius padvigubėjo – iki 6. Vienos jų skelbiasi ne tik padėsiančios suplanuoti kelionę, bet ir teikiančios vizų, vertimo, įdarbinimo už ...

svg

Išbandykite

ir visą mėnesį skaitykite VŽ premium turinį už 1 rubrikos kainą.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau