Kokias algas moka didžiausi Lietuvos restoranų tinklai

Publikuota: 2017-03-07
Algų vidurkiai didžiausiose šalies maitinimo įstaigose nesiekia šalies vidurkio, tačiau nereikia pamiršti, kad  restoranuose dalies personalo kišenes pildo ir arbatpinigiai.
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Algų vidurkiai didžiausiose šalies maitinimo įstaigose nesiekia šalies vidurkio, tačiau nereikia pamiršti, kad restoranuose dalies personalo kišenes pildo ir arbatpinigiai. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

„Sodros“ paviešinta informacija apie vidutinį įmonių darbo užmokestį tik dar kartą patvirtino žinomą faktą, kad viešojo maitinimo sektoriuje atlyginimai yra vieni mažiausių šalies ūkyje. Iš stambiausių pagal 2015 m. pajamas maitinimo sektoriaus įmonių dešimtuko, didžiausia vidutine alga gali pasigirti tris picerijas Šiauliuose valdanti UAB „Roksva“.

90 darbuotojų turinčioje „Roksvoje“ mokamas vidutinis atlyginimas iki mokesčių šiemet sausį buvo 656,82 Eur. Antrą pagal dydį vidutinį atlyginimą – 620 Eur – mokėjo 332 darbuotojus turinti UAB „Restoranų grupė Fortas“, trečioje vietoje buvo „Pomodoro ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau