„Western Baltic Engineering“ užsakymų portfelis jau užpildytas 70%

Publikuota: 2017-02-17
Marius Arkušauskas, „Western Baltic Engineering“ direktorius, pabrėžia, kad pačių nuo pradinės idėjos iki galutinės projektavimo stadijos kuriami ir rinkai siūlomi laivų statybos projektai kompaniją kelia į kitą lygį ir generuoja gerokai didesnę pridėtinę vertę.
Mildos Ancevičės (VŽ) nuotr.
Marius Arkušauskas, „Western Baltic Engineering“ direktorius, pabrėžia, kad pačių nuo pradinės idėjos iki galutinės projektavimo stadijos kuriami ir rinkai siūlomi laivų statybos projektai kompaniją kelia į kitą lygį ir generuoja gerokai didesnę pridėtinę vertę. Mildos Ancevičės (VŽ) nuotr.

Klaipėdoje veikianti didžiausia Baltijos šalyse laivų projektavimo UAB „Western Baltic Engineering“ greta įvairių klientams teikiamų inžinerijos paslaugų kasmet vis daugiau dėmesio skiria savo pačios kurtų laivų koncepcinių projektų pristatymui rinkai.

Strateginį tikslą – siekti patiems kurti ir plėtoti naujus produktus – yra užsibrėžusi ir visa AB Vakarų laivų gamyklos (VLG) grupė, kuriai priklauso ir laivų projektavimo įmonė. Arnoldas Šileika, VLG generalinis direktorius, pabrėžia, kad siekiant į ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau