„DPD Lietuva“ siuntų taškų tinklą papildė savitarnos terminalai

Publikuota: 2017-01-10

„DPD Lietuva“, įgyvendindama antrąjį valdomo DPD „Pickup“ tinklo plėtros etapą Baltijos šalyse, skelbia, kad DPD siuntų terminalai jau veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje. DPD „Pickup“ yra pirmasis Baltijos šalyse hibridinis siuntų pristatymo ir atsiėmimo tinklas, vienijantis ir „Pickup“ siuntų taškus, ir siuntų terminalus.

„Pagrindinė priežastis, kodėl nusprendėme egzistuojantį „Pickup“ tinklą papildyti terminalais – tai elektroninės komercijos rinkos situacija ir perkančiųjų internetu poreikiai. Atsižvelgdami į rinkos vystymosi tempus bei slypintį ateities potencialą tiek verslo, tiek privačių asmenų segmentuose, šiemet įgyvendinome didelį tinko plėtros projektą ir dabar vieninteliai Baltijos šalyse klientams siūlome hibridinį tinklą“, – pasakoja „DPD Lietuva“ pardavimų ir rinkodaros vadovas Baltijos šalims Gabrielius Bilevičius.

Išskirtinumas – vieningai veikiantis hibridinis tinklas

Hibridinis arba dar kitaip – mišrus DPD „Pickup“ tinklas elektroniniam verslui siūlo ne vieną naudingą sprendimą, palengvinsiantį elektroninės komercijos verslo procesus. Vienas DPD siuntų terminalų išskirtinimų – XS dydžio skyreliai smulkiausioms siuntoms talpinti, kas šiandien yra itin aktualu elektroninės prekybos verslui, nes jame dominuoja nedidelės pakuotės, o privatiems asmenims, siunčiantiems siuntas, tai dar ir ekonomiškesnis būdas.

„Jaučiamės stiprūs alternatyvių siuntų pristatymo infrastruktūrų rinkoje dėl to, kad galime pasiūlyti vieningai veikiantį hibridinį tinklą – sudarytą ir iš jau seniau gyvuojančių įvairiose smulkaus verslo vietose įsikūrusių DPD „Pickup“ siuntų taškų, ir iš naujųjų siuntų terminalų.

Pavyzdžiui, gavę užklausą iš elektroninių parduotuvių apie vietas, kuriose jų klientams labiausiai trūksta galimybės siųsti ir atsiimti siuntas, mes per labai trumpą laiką galime išspręsti šį verslo poreikį tiesiog atidarydami naują siuntų tašką“, – sako G. Bilevičius.

Pasak G. Bilevičiaus, kiti siuntų rinkos dalyviai, klientams siūlantys tik terminalus siuntų siuntimui ir atsiėmimui, apriboja galimybes per juos siųsti aplinkos temperatūrai jautrias prekes, pvz., vaistus, kosmetikos priemones ir pan., kuriems dideli šalčiai ar karčiai gali daryti neigiamą poveikį. Tuo tarpu DPD, turėdami vieningą terminalų ir siuntų taškų tinklą, yra lankstūs klientams siūlyti siuntimo būdą, kuris leidžia siuntas didelio šalčio ar karščio atvejais laikyti kambario temperatūroje – DPD „Pickup“ taškuose, kurie visi yra įrengti patalpose.

Laimingas pirkėjas – laimingas verslas

Pasak G. Bilevičiaus, vienas didžiausių DPD „Pickup“ tinklo privalumų elektroniniams verslams – siuntų atsiėmimo galimybėmis patenkinti klientai.

„Elektroninių parduotuvių klientams dažnai apsisprendimą pirkti lemia pristatymo galimybės – tinkamas laikas bei vieta. Tad internetiniams verslams itin svarbu pasiūlyti pirkėjams patogiausią būdą gauti prekes. Rinkdamiesi pirkinio atsiėmimą DPD „Pickup“ siuntų taške ar terminale, žmonės sutaupo daug laiko, mat nereikia stovėti eilėse, iš terminalų siuntas atsiimti galima bet kuriuo patogiu metu, nes jie dirba 24 valandas per parą. Itin patogu ir tai, kad ir iš siuntų taškų, ir iš terminalų siuntas pasiimti galima per 7 dienas“, – pasakoja G. Bilevičius.

Pasak jo, DPD „Pickup“ taškai ir terminalai ne tik veikia patogiu laiku, bet ir yra išsidėstę plačiai – beveik 100 lokacijų visoje Lietuvoje, tad kiekvienas gali rasti sau patogiausią vietą atsiimti užsakytą pirkinį.

Naudingas organizuojant prekių grąžinimo procesą

Mišrus siuntų taškų ir terminalų tinklas taip pat yra ypatingai patogus sprendimas organizuojant prekių grąžinimo procesą elektroninių parduotuvių pirkėjams, kuris, jei yra paprastas ir patogus, skatina pasitikėjimą elektronine komercija, o taip pat ir pačius pardavimus internetu.

„Galimybė grąžinti prekes yra svarbi kas antram elektroninių parduotuvių pirkėjui – tai atskleidžia Lietuvoje daryti tyrimai. Mes stengiamės žengti koja kojon su elektroninės komercijos rinkos poreikiais, todėl nuolat siūlome savo klientams – internetinėms parduotuvėms – būtinus sprendimus. Patogus prekių grąžinimas yra vienas jų, itin palengvinančių grąžinimo procesą ir parduotuvėms, ir jų klientams“, – teigia G. Bilevičius.

Pasak jo, kitais metais DPD pradės naują raidos etapą, kurio metu DPD „Pickup” tinklas bus pilnai integruotas į kitose Europos šalyse veikiančias DPD „Pickup” infrastruktūras. Tokiu būdu savo eksportuojantiems elektroninės komercijos klientams siuntų bendrovė suteiks dar daugiau galimybių patogiai organizuoti tarptautinius prekių pristatymo procesus, tose rinkose priimtinu būdu.

FOTOGALERIJA ,,DPD Lietuva“ (10 nuotr.)

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
1 UAB „Sominis technology“ 4.149,7% Vilniaus
2 UAB „Topo grupė“ 3.107,8% Kauno
8 UAB „Aneroidas“ 1.240,4% Vilniaus
9 UAB „Garden paradise“ 1.146,0% Vilniaus
12 UAB „Metruna“ 1.083,6% Klaipėdos

10 didžiausių prekybos bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Sanitex, UAB542.92015.2521.125
Rivona, UAB378.9005.994884
Norfos mažmena, UAB408.9228.5693.385
MAXIMA LT, UAB1.524.42383.82817.234
Rimi Lietuva, UAB288.3244353.500
EUROVAISTINĖ, UAB198.2861.0301.511
Nemuno vaistinė, UAB147.9254.1641.224
ACC Distribution, UAB189.8073.728133
Senukų prekybos centras, UAB319.99516.1413.626
EVD, UAB170.1187.046127
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau