Butų nuomos rinka: pasiūla, lūkesčiai ir „Airbnb“ efektas

Publikuota: 2017-08-07
Dėl sparčiai augančios nuomojamų butų pasiūlos NT rinkos dalyviai prognozavo, kad nuomos kainos šiais metais mažės apie 5%. 
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Dėl sparčiai augančios nuomojamų butų pasiūlos NT rinkos dalyviai prognozavo, kad nuomos kainos šiais metais mažės apie 5%. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Butų nuomos kainos Vilniuje nemažėjo, kaip tikėtasi, nors nuomojamų butų sparčiai daugėjo. Nekilnojamojo turto (NT) rinkos ekspertai svarsto, kad tam įtakos galėjo turėti „Airbnb“ – dalis investicijai pirktų butų pateko į trumpalaikės nuomos segmentą. Kita vertus, šiuo metu nuomos kainą lemia sezoniškumas.

Butų nuomos kainų kritimą Vilniuje NT agentūros fiksavo praėjusių metų pabaigoje ir šių metų pradžioje – tuo metu kaip tik buvo ūgtelėjęs pasiūloje esančių laisvų butų skaičius. Augant nuomai perkamų butų skaičiui, buvo prognozuojama nuomos kainų kor ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau