Į nuomojamų butų statybas Estijoje investavo pensijų fondai

Publikuota: 2017-08-03
LHV pensijų fondai investavo į du daugiabučių kompleksus šiuo metu statomame NT projekte ir iki 2019 m. įrengs 127 nuomojamus butus.
Bendrovės „Hepsor“ vizualizacija.
LHV pensijų fondai investavo į du daugiabučių kompleksus šiuo metu statomame NT projekte ir iki 2019 m. įrengs 127 nuomojamus butus. Bendrovės „Hepsor“ vizualizacija.

Estijos finansų grupės LHV pensijų fondai ir nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Lumi Capital“ investuoja į nuomojamus butus Taline: nusipirko porą šiuo metu dar statomų daugiabučių ir iki 2019 m. juose įrengs 127 nuomojamus butus. Lietuvoje tokių projektų teks palaukti – šiuo metu per maža grąža ir per didelis šešėlis.

Tai pirmas atvejis Estijoje, privačiame sektoriuje, kai pensijų fondai investuoja į specialiai nuomoti skirtų daugiabučių statybą. Tiesa, prieš porą metų Taline įvyko panašus sandoris – JAV kilmės investuotoja „LCN Capital Partners“ iš bendrovės „Raa ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau