Kadaise nerado darbo, dabar valdo sėkmingą verslą

Publikuota: 2017-04-19
Valdemaras Karlonas, UAB „Gevalda“ direktorius ir bendraturtis: „Gerus rezultatus lėmė tai, kad iš karto nesiėmėme didelių projektų, įvertinome savo jėgas ir tik sukaupę patirties pradėjome įgyvendinti sudėtingus užsakymus.“
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Valdemaras Karlonas, UAB „Gevalda“ direktorius ir bendraturtis: „Gerus rezultatus lėmė tai, kad iš karto nesiėmėme didelių projektų, įvertinome savo jėgas ir tik sukaupę patirties pradėjome įgyvendinti sudėtingus užsakymus.“ Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Alytaus regiono „Gazele 2016“ tapo Druskininkų statybos bendrovė UAB „Gevalda“. Nors 2012–2015 m. pardavimus 556% išauginusi įmonė gavo jau ne pirmą titulą, Valdemaras Karlonas, „Gevaldos“ vadovas ir bendraturtis, abejoja, ar nusipelnė pagyrų – tiesiog vertino darbuotojus ir nepamynė klientų pasitikėjimo.

„Gevalda“ pradėjo nuo smulkių užsakymų – privačių namų aplinkos tvarkymo darbų – trinkelių klojimo, o dabar imasi stambesnių objektų infrastruktūros įrengimo – kelių ir gatvių tiesimo, lauko inžinerinių tinklų montavimo. Didžiausią įmonės užsakymų da ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Parse Error line 0, character 0
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau