Nekilnojamojo turto plėtros versle rado nišą

Publikuota: 2017-04-14
Gediminas Sirvidas (kairėje) ir Paulius Lavrukaitis, nekilnojamojo turto vystymo kompanijos „Bolds“ partneriai.  Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Gediminas Sirvidas (kairėje) ir Paulius Lavrukaitis, nekilnojamojo turto vystymo kompanijos „Bolds“ partneriai. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros ir paslaugų bendrovė „Bolds Property Partners“ surado verslo giją – ji specializuojasi vystyti „build-to-suit“ tipo projektus prekybos ir paslaugų bendrovėms už investuotojų lėšas. Taip pat padeda NT savininkams padidinti jų turto vertę – sukurti viziją, ją įgyvendinti suradus investuotojus bei pritraukti nuomininkus.

Pagrindinė bendrovės veikla yra „build-to-suit“ tipo projektai – kuomet NT plėtotojas pastato objektą pagal konkretaus užsakovo poreikius, o šis vėliau juos nuomojasi arba išsiperka. „Mes padedame prekybos ir paslaugų bendrovėms vykdyti plėtrą neįtra ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau