Statybininkų asociacija perrinko vadovą ir prezidiumą

Publikuota: 2017-04-11
Dalius Gedvilas, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas. 
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Dalius Gedvilas, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Lietuvos statybininkų asociacija savo prezidentu ketverių metų kadencijai perrinko Dalių Gedvilą, kuris asociacijai vadovauja nuo 2013 m.

Ponas Gedvilas sako tęsiantis jau pradėtus darbus: „Statybų skaitmeninimas, iniciatyvos, susijusios su statybos darbininkų kompetencijų vystymu ir vertinimu, darbų sauga, taip pat išankstinis teikėjų kvalifikavimas, ekonominio naudingumo kriterijai ir kitos iniciatyvos dėl viešųjų pirkimų procedūrų tobulinimo – kryptys ir uždaviniai, kurių toliau turime siekti. Lietuvos statybininkų asociacijos laukia dar vienas darbingas laikotarpis.“

Antradienį vykusiame Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) visuotiniame narių susirinkime išrinktas naujas 2017–2021 m. asociacijos prezidiumas, kurį sudarys 17 narių – dviem daugiau nei ankstesnę kadenciją.

infogr.am::lietuvos_statybininku_asociacijos_prezidiumas

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą STATYBOS IR NT savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:















Svarbiausios dienos naujienos trumpai:



 

10 didžiausių statybų ir NT bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Staticus, UAB41.562148489
YIT Kausta, AB47.056458342
Kauno tiltai, AB130.31912.816787
Mitnija, UAB67.1193.494358
Axis Technologies, UAB58.0871.984178
Panevėžio keliai, AB49.5744.215570
Panevėžio statybos trestas, AB83.9102.092156
Šiaulių plentas, UAB47.3611.372470
Alkesta, UAB50.8131.205568
Irdaiva, UAB37.3382.736152
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.
Vieta pagal augimą“ Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
7 UAB „Gedsta“ 1.397,5% Panevėžio
22 UAB „Modernaus būsto projektai“ 808,5% Panevėžio
33 UAB „Milsta“ 691,9% Tauragės
36 UAB „Instatum“ 664,9% Kauno
40 UAB „Constra“ 643,3% Vilniaus

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau