Ieškomas nuomininkas Lietuvos banko rūmams Kaune

Publikuota: 2017-04-11
Lietuvos banko rūmai Kaune 
Inreal nuotr.
Lietuvos banko rūmai Kaune Inreal nuotr.

Kaune nuomojamos prašmatnios administracinės patalpos Lietuvos banko rūmuose. Apie pusę pastato užima pats Lietuvos bankas.

Dalis pastato ilgai buvo nenaudojama. Patalpose, kurios vėl pristatytos Kauno nuomos rinkai, iki 2012 m. veikė Šiaulių bankas. Vėliau, 2014 m. į Lietuvos banko pastatą, esantį Maironio g. 25, ketino persikraustyti Kauno savivaldybės administracija, bet šis užmojis liko neįgyvendintas.

Lietuvos bankas paskelbė konkursą tarpininkavimo paslaugoms, kurį laimėjo nekilnojamojo turto paslaugų bendrovė „Inreal“ – ji įsipareigojo per dvejus metus rasti nuomininkus, kurie įsikurtų istoriniame pastate, Lietuvos banko kaimynystėje.

Bendras pastato plotas yra beveik 6.000 kv., nuomojamos patalpos yra nuo 1.000 iki 2.850 kv.m ploto.

Gediminas Dranginis, „Inreal“ Tarpininkavimo departamento Kauno skyriaus vadovas, VŽ sako, kad čia galėtų įsikurti vienas arba du nuomininkai.

„Manau, kad vieta tinkamiausia bankui, kredito unijai ar draudimo kompanijai, valstybinei institucijai. Kadangi dalyje pastato veikia Lietuvos bankas, pastate taikomi padidinti saugumo reikalavimai. Į kai kurias pastato dalis nuomininkas negalės kviestis klientų. Be to, yra didelių apribojimų patalpų pritaikymui. Bet neabejojame, kad pavyks rasti nuomininkus, kurie suvokia, kokią pridėtinę vertę suteikia tokia unikali būstinė“, – sako p. Dranginis.

Nuomos kaina Kultūros paminklo statusą turinčiame pastate – 4,57 Eur už kv.m per mėnesį. Ieškomas nuomininkas, kuris sudarytų sutartį 5-10 metų laikotarpiui.

Lietuvos banko rūmai duris atvėrė 1928 m. pabaigoje, pašventinti prelato Jono Mačiulio-Maironio. 2003 m. pastatas paskelbtas kultūros paminklu. Rūmuose saugomos 137 kilnojamosios kultūros vertybės, 33 antikvariniai daiktai Sienas puošia 20 vertingų XX a. I pusės dailininkų paveikslų: Antano Žmuidzinavičiaus, Petro Kalpoko, Justino Vienožinskio, Jono Mackevičiaus ir kt. Čia dar nuo 1936 m. veikia vienos žymiausių JAV firmų OTIS liftas. Vestibiulį puošia juodo marmuro kolonos ir krištoliniai sietynai.

FOTOGALERIJA Lietuvos banko rūmai Kaune (3 nuotr.)

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą STATYBOS IR NT savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:















Svarbiausios dienos naujienos trumpai:



 

10 didžiausių statybų ir NT bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Staticus, UAB41.562148489
YIT Kausta, AB47.056458342
Kauno tiltai, AB130.31912.816787
Mitnija, UAB67.1193.494358
Axis Technologies, UAB58.0871.984178
Panevėžio keliai, AB49.5744.215570
Panevėžio statybos trestas, AB83.9102.092156
Šiaulių plentas, UAB47.3611.372470
Alkesta, UAB50.8131.205568
Irdaiva, UAB37.3382.736152
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.
Vieta pagal augimą“ Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
7 UAB „Gedsta“ 1.397,5% Panevėžio
22 UAB „Modernaus būsto projektai“ 808,5% Panevėžio
33 UAB „Milsta“ 691,9% Tauragės
36 UAB „Instatum“ 664,9% Kauno
40 UAB „Constra“ 643,3% Vilniaus

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau