Preilos botelius prikels naujam gyvenimui

Publikuota: 2017-03-09
Kuršių nerijoje, Preilos gyvenvietėje, po daugiau nei dešimtmečio iš mirties taško ima judėti dėl teismų įstrigusios vadinamųjų botelių ir uostelio statybos.
Bendrovės vizualizacija
Kuršių nerijoje, Preilos gyvenvietėje, po daugiau nei dešimtmečio iš mirties taško ima judėti dėl teismų įstrigusios vadinamųjų botelių ir uostelio statybos. Bendrovės vizualizacija

Kuršių nerijoje, Preilos gyvenvietėje, po daugiau nei dešimtmečio iš mirties taško ima judėti dėl teismų įstrigusios vadinamųjų botelių ir uostelio statybos. Jei viskas klostysis sklandžiai, beveik baigtas statyti ir ilgiems metams įšaldytas turizmo kompleksas Kuršių marių pakrantėje duris poilsiautojams atverti turėtų po maždaug dvejų metų.

15-a šlaitinio stogo namukų Preiloje 2005 m. pastatė UAB „Sabonio klubas ir partneriai“, sklype greta jų buvo pradėta statyti ir administracinį poilsio komplekso pastatą. Netrukus po to įsisuko teisminiai ginčai dėl šių statinių teisėtumo. Statytojai ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau