Vietoje kantri muzikos radijo Vašingtone – „Sputnik News“

Publikuota: 2017-07-07
Jonathano Ernsto („Reuters“ / „Scanpix“) nuotr.
Jonathano Ernsto („Reuters“ / „Scanpix“) nuotr.

Kremliaus finansuojama naujienų agentūra „Sputnik News“ rado savo nišą JAV Vašingtono valstijos FM radijo bangų spektre – vietoje radijo stoties „Bluegrass Country“.

Radijo klausytojai Vašingtono valstijoje, įpratę atsisukti 105,5 FM ir pasiklausyti bluegrass žanro muzikos, dabar mėgstamu dažniu gauna pasiklausyti radijo stoties „Sputnik“, anksčiau žinomos „Voice of Russia“ pavadinimu.

Mindia Gavesheli, „Sputnik“ biuro Vašingtone vyriausioji redaktorė, teigia, kad jų radijo programos pastaruoju metu tapo „nuolatinių JAV žiniasklaidos korporacijų atakų taikiniu“, o transliacija Vašingtone leis auditorijai apsispręsti pačiai.

„Jei ir girdėjote ką nors apie „Sputnik“, tai buvo apie tai, kad štai tie piktavaliai žmonės, kurie laužėsi į mūsų rinkimų sistemas ir išrinko mums Donaldą Trumpą, – „dcist.com“ teigia Mindia Gavasheli, vyriausioji „Sputnik“ redaktorė JAV. – Vienintelis būdas tai paneigti, tai suteikti progą jiems mūsų klausytis. Visuomet buvau įsitikinusi, kad mums reikia eiti į FM nišą ir suteikti galimybę žmonėms mus ten rasti.“

Kritika – ne tik iš konkurentų

Tiesa, kritikos Kremliaus finansuojama naujienų agentūra susilaukė ne tik iš kitų medijos kanalų. Andrew Feinbergas, agentūros Baltųjų rūmų korespondentas, išėjo iš darbo, sprendimą palydėdamas eile žinučių socialiniame tinkle „Twitter“:

„Panašu, kad „Sputnik“ nėra patenkinta tikrais žurnalistais. Jiems geriau turėti tikrus propagandistus, kurie dirbtų anonimiškai“, – teigė jis. – Iš tiesų jie nenori, kad jų žurnalistai jaudintųsi dėl savo reputacijos, nes meluoti lengviau, kai melas neturi autoriaus“.

Į tai naujienų agentūra atsakė pranešimu spaudai, kuriame teigė, kad p. Feinbergo entuziazmas, kurį jis pademonstravo karjeros pradžioje nevirto „profesionaliu žurnalisto darbu ir tokiu kiekiu išskirtinių istorijų, kokio iš mūsų tikisi klientai ir skaitytojai“.

„Mus dar labiau liūdina melagingi p. Feinbergo skleidžiami kaltinimai ir tikimės, kad jo lakios vaizduotės vaisiai nesukurs dar daugiau sąmokslo terorijų apie „Sputnik“, – teigė naujienų agentūra.

„Buvau pasiruošęs išeiti. Jie buvo jau paruošę atleidimo lapelį. Jie iššovė greičiau“, – aliuzija į kaubojų dvikovą situaciją apibūdino p. Feinbergas.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą RINKODAROS savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
71 UAB „Publicum Media“ 492,0% Vilniaus
151 UAB „Lion Communications Vilnius“ 317,5% Vilniaus
155 UAB „Alpha Baltic Vilnius“ 312,3% Vilniaus
303 UAB „Inter Krasta“ 217,7% Vilniaus
347 UAB „Ad Fingers“ 195,3% Vilniaus

Verslo žinių pasiūlymai

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau