Švedai pardavė TV3

Publikuota: 2017-03-17
Laura Blaževičiūtė, TV3 generalinė direktorė. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Laura Blaževičiūtė, TV3 generalinė direktorė. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Švedijos žiniasklaidos koncernas „Modern Times Group“ (MTG) pardavė verslą Lietuvoje, Estijoje ir Latvijoje.

VŽ pirmosios jau vasario viduryje rašė, MTG verslą parduoda JAV privataus kapitalo investicijų bendrovei „Providence Equity Partners“. Jai priklauso Lietuvos ir Latvijos mobiliojo ryšio operatorė „Bitė“.

Sandorio vertė siekia 115 mln. Eur. Šis TV verslo pardavimas žymi MTG žingsnius nuo tradicinių žiniasklaidos verslų link skaitmetinio verslo.

Parduodami yra visi MTG verslai Baltijos šalyse – televizijos kanalai TV3, TV6, TV8, 3+, radijo stotys, interneto portalai, mokama televizija „Viasat“ ir vaizdo transliacijų internetu platforma „Viaplay“. VŽ dar pernai gruodį rašė, kad JAV privataus kapitalo investicijų bendrovė „Providence Equity Partners“ yra viena iš potencialių TV3 kanalų grupės pirkėjų.

Konkurse įsigyti TV3 kanalų grupę dalyvavo ir Skandinavijos telekomunikacijų bendrovės „Telia“ valdoma interneto ir TV paslaugų bendrovė „Teo“, tačiau bendrovės vadovai to oficialiai nepatvirtino.

Jorgenas Madsenas Lindemannas, MTG prezidentas ir vadovas, išplatintame pranešime pabrėžia, kad grupė Baltijos šalių regione dirbo jau du dešimtmečius, o šalyse veikiančios profesionalios komandos sukūrė čia sėkmingus verslus.

„Mes patys šiandien labiau žengiame į skaitmeninę erdvę ir norime savo verslą stiprinti čia. Kartu džiaugiamės, kad radome pirkėją, kuris turi rimtų ketinimų ir mato potencialą šiame regione“, – teigia p. Lindemannas.

Robertas Sudo, „Providence Equity“ generalinis direktorius, pabrėžia, kad Lietuva, Latvija ir Estija yra vienos labiausiai augančių šalių ES.

„Palanki verslo aplinka regione ir kvalifikuoti darbuotojai gerokai prisideda prie mūsų žingsnių čia. Planuojame ir toliau dirbti su MTG suformuota vadovybe bei darbuotojais šiose šalyse“, – priduria jis.

Laura Blaževičiūtė, TV3 generalinė direktorė, pabrėžia, kad per 24–erius verslo Lietuvoje metus jų komanda sukūrė žiūrimiausią Lietuvoje televiziją, kuri šiandien valdo populiariausius TV, radijo ir interneto kanalus.

„Visą šį kelią nuėjome kartu su MTG, kuri dabar nusprendė koncentruotis į kitas veiklas. Šiandien džiaugiamės, galėdami pasveikinti naujus TV3 grupės savininkus. Žinome, kad „Providence“ mūsų regione turi ilgalaikių tikslų ir valdo sėkmingas investicijas telekomunkacijų ir žiniasklaidos sektoriuose. Suderinus amerikietišką „Providence“ patirtį ir mūsų energiją, tikimės, kad Lietuvos žiniasklaidos rinka gaus naują postūmį plėtrai“, – pažymi p. Blaževičiūtė.

Sausio pabaigoje buvo pranešta, kad MTG parduoda savo televizijos verslą ir Čekijoje.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą RINKODAROS savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
71 UAB „Publicum Media“ 492,0% Vilniaus
151 UAB „Lion Communications Vilnius“ 317,5% Vilniaus
155 UAB „Alpha Baltic Vilnius“ 312,3% Vilniaus
303 UAB „Inter Krasta“ 217,7% Vilniaus
347 UAB „Ad Fingers“ 195,3% Vilniaus

Verslo žinių pasiūlymai

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

http://www.vz.lt
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau