Sveikiname visus su Šv. Velykomis!

Publikuota: 2017-04-16
Vladimiro Ivanovo nuotr.
Vladimiro Ivanovo nuotr.
 

Mieli mūsų draugai, mūsų brangūs skaitytojai, krikščioniškas pasaulis šiomis dienomis švenčia didžiausią savo šventę ir mini svarbiausią paslaptį – Žmogaus Sūnus įveikė mirtį ir prisikėlė.

Evangelistas Lukas (Lk 24, 5) pasakoja, kad tą dieną moterys, atėjusios olon ieškoti Nukryžiuotojo kūno, pamatė vyrus spindinčiais drabužiais, o šie joms tarė: „Kam ieškote gyvojo tarp mirusiųjų? Nėra jo čia, jis prisikėlė.“

Ir nuo to laiko jis yra visada gyvas, visada su mumis ir šalia mūsų, visada mūsų mintyse, žodžiuose ir darbuose – ir net galbūt jūs, mielieji, esate agnostikai ar ateistai, bet būdami mūsų vakarietiškos kultūros glėbyje, Vakarų istorijos, plukdančios mus ateitin, luote – niekur jūs nuo pasakojimo apie prisikėlusį ir mirtį įveikusį Žmogaus Sūnų nesidėsite. Per šimtmečius jis yra tapęs mūsų kūnu ir krauju, mūsų sapnais ir svajonėmis.

Pasaulis keičiasi: tai, kas pasenę numiršta, tai kas gyva ir nauja – dygsta ir auga. Lygiai taip iš po sausų pernykščių lapų besistiebianti žalia pirmoji pavasario žolė džiugina mūsų akis ir širdis.

Šventų Velykų stebuklas mus moko džiugiai ir drąsiai pasitikti permainas, nebijoti naujumo ir palikti praeityje tai, kas nusipelno likti praeityje.

Šventasis Tėvas Pranciškaus balandžio 12 dieną savo twitterio įraše skelbia: „Nors gili yra blogio paslaptis, Dievo Meilės tikrovė, išlieta per Jėzų, yra begalinė ir nugalinti.“

Su Šventom Velykom jus visus! Daug meilės, šviesos, vilties ir šilumos.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą LAISVALAIKIO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Temos:

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau